Prekių grąžinimo sąlygos

Netikusias ar nekomplektiškas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo datos. Grąžinsime visą sumą, kurią sumokėjote už prekę (išskyrus pristatymo išlaidas). Prieš grąžinant prekę, būtina susisiekti el. paštu info@silverija.lt


Taip pat suteikiame galimybę pasikeisti prekę: jei ji brangesnė už buvusią – pirkėjas turės primokėti papildomai; jei pigesnė – grąžinsime kainų skirtumą. Siuntimo bei grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas.


Tačiau tuo atveju, jei prekė buvo brokuota ar nekokybiška, mes grąžinsime apmokėtą pinigų sumą bei padengsime siuntimo bei grąžinimo išlaidas.


Prekės grąžinamos registruotu paštu arba per paštomatus. Grąžinant brokuotą ar nekokybišką prekę, išsiuntę siuntinį atsiųskite siuntos kvito nuotrauką, kad matytumėm grąžinimo išlaidų sumą. Pinigus pervesime gavę grąžintą prekę. 


Grąžinant prekę, kartu su preke turi būti pateikiama užpildyta ir pasirašyta Prekių grąžinimo ar keitimo forma https://www.silverija.lt/image/data/pinigines/Prekiu_grazinimo_ar_keitimo_forma.pdf. Registruoti vartotojai užpikdyti prekės grąžinimo formą gali prisijungę prie savo paskyros.


Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Rašyk
Skambink