Nesenstanti klasika - odinės piniginės

Nesenstanti klasika - odinės piniginės

Piniginės - vienas tų aksesuarų, kuriuos naudojame kiekvieną dieną. Todėl labai svarbu, kad piniginė būtų ir funkcionali, ir stilinga. 

Kiekvienas piniginę renkasi individualiai: atsižvelgia į dydį, spalvą, medžiagą, iš kokios pagaminta, kiek skyrelių dokumentms, pinigams ar kortelėms piniginėje yra.

Medžiaga

Nesenstanti klasika, kuri visada madinga, tai odinės piniginės. Iš natūralios odos pagamintos piniginės yra patvaresnės, jos ne taip greit susidėvi. Lakuotos odos piniginės dar "ištvermingesnės", nesibraižo ir nesitepa.

Spalva

Klasikos mylėtojai pirmenybę teikia juodos ar raudonos spalvos piniginėms. Tuo tarpu mados sekėjai mieliau renkasi šiuo metu itin madingas gyvatės odos imitacijos pinigines. Mūsų parduotuvėje galite rasti įvairiausių spalvų ir atslapvių pinigines - juodos, rožinės, turkio, mėlynos, žalios, violetinės ir, žinoma, raudonos.

Saugumas

Dar vienas svarbus akcentas - piniginės saugumas. Šiuo metu ypač populiarios piniginės žymimos "RFID" ženklu. RFID technologija, blokuoja bekontakčių kortelių signalą ir neleidžia jų nuskanuoti. Daugiau apie tai galite paskaityti mūsų kitame straipsnyje "RFID secure" kas tai?.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink